e-jankowska

Strony internetowe tworzone z pasją

Strony internetowe

To główna część naszej działalności. Dlatego też poświęcamy wiele starań w Naszej zawodowej działalności, by wciąż rozwijać się i uczyć. Niewątpliwą zaletą pracy z naszym zespołem jest kompleksowe i indywidualne podejście. 

1. Potrzeba i pomysł

Proces rozpoczynamy od rozmowy o Państwa oczekiwaniach i pomysłach ma działanie strony. Nasze doświadczenie pozwala nam nakierować Państwa na realne możliwości i zbudowanie czytelnego projektu zgodnego ze standardami WCAG 2.2. 

2. Wycena

Następny krok to wycena projektu. Realnie podchodzimy do Państwa możliwości finansowych oferując przy tym jakość i doświadczenie zrealizowane w ponad osiemdziesięciu projektach dla różnych sektorów i specjalizacji.

3. Projekt

Zamówienie strony rozpoczyna proces projektowania. Nasz doświadczony i kreatywny zespół graficzny zaproponuje Państwu indywidualne podejście. Niezależnie od tego czy wizja jest tradycyjna czy też nowoczesna, znajdziemy kompromis dla czytelnych rozwiązań, które zaspokoją każdą estetykę i gust.

4. Realizacja

Po zatwierdzeniu projektu przejdziemy do realizacji. Zgodnie z Państwa oczekiwaniami zadbamy nie tylko o to co widoczne na pierwszy rzut oka, ale także o stabilność i bezpieczeństwo nowej strony. Na życzenie przeniesiemy treści z poprzedniej strony. 

5. Szkolenie

Jednym z ostatnich etapów wdrożenia nowej strony jest szkolenie dla użytkowników. Szkolenia odbywają się zarówno w formie stacjonarnej jak i zdalnie. Przekazujemy wiedzę w prosty i rzetelny sposób, by każdy użytkownik był w stanie opanować podstawy zarządzania treściami i rozwiązywanie podstawowych problemów. 

6. Wsparcie i kontrola

Oferujemy wsparcie we wdrożeniach, aktualizacjach i pracy na serwerze. Posiadamy możliwość doradztwa i kontroli bezpieczeństwa oraz zgodności ze standardami.